Test Sunumu

En güzel İstanbul düğünlerine tarihin tanıklığında ev sahipliği yapan Reji, hayalinizdeki düğünü gerçekleştirebileceğiniz eşsiz bir mekan sunuyor. 

Rüyalarınızı süsleyen düğün, görkemli bir balo ya da romantik bir bahar düğünü ve ya karlar prensesi ve prensi olmak isteyebileceğiniz  bir gün olabilir. Reji benzersiz dokusu ve özel konsept çalışmaları ile size özel bu günü unutulmaz kılıyor ve sizi masalsı organizasyonlara davet ediyor

Özel istekleriniz doğrultusunda her organizasyonda yepyeni bir mekana dönüşen Reji, kalitesinden ödün vermeden farklı bütçe ve beğenilere hitap ediyor.

Reji Etkinlik Mekanı’ nın başarılı mutfak ekibi tarafından hazırlanan menüler, düğün sahiplerinin tercihleri doğrultusunda hazırlanıyor.

Reji Loft,  çiftin her türlü ihtiyaç düşünülerek hazırlık ve dinlenme amaçlı kullanılabilen bir mekan olarak düğün sahipleri ve misafirlerine tüm gün boyunca tahsis ediliyor.

Reji Etkinlik Mekanı, İstanbul’un merkezinde ve Sultanahmet sahil yolunda yer alan eşsiz konumu ile deniz ulaşımına da olanak sunuyor..