Kurumsal Etkinlikler

Reji | Etkinlik Mekanı

Reji Etkinlik Mekanı,  ulusal ve uluslararası şirket, dernek, birlik ve kurum tarafından düzenlenen kurumsal davet ve etkinliklere ev sahipliği yapmakta ve organizatörlere eşsiz bir alternatif sunmaktadır.

Lansman

Reji | Etkinlik Mekanı

Reji, araç girebilme özelliği ve geniş kapasitesi ile ürün tanıtımları ve lansman toplantı ve davetleri için ideal bir mekandır.

Teknik ekipman ve sunduğu alt yapı olanakları ile hayallerin ötesinde etkinlikler gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli Reji ekibi organizasyonunuzun her aşamasında size yardımcı olacaktır.

Özel Yemekler

Reji | Etkinlik Mekanı

Reji akşam davetleri ve özel etkinlikler kadar kahvaltı ve öğle yemekli toplantı ve buluşmalar için de idealdir. Grup yemekleri, aile yemekleri ve benzeri buluşmalar için tarihi yarımadanın kalbinde farklı bir İstanbul deneyimi yaşatmaktadır.

Davet ve Gala Etkinlikleri

Reji | Etkinlik Mekanı

Eşsiz konumu ile Reji Etkinlik Mekanı, özel etkinlikler ve gala yemekleri için en popüler mekanlardan biridir. Reji’de yapılan davetlerde eşsiz lezzetler sunulmaktadır. Özel ve sıra dışı davetler için sabırsızlanıyoruz.

VIP ve Protokol Etkinlikler

Reji | Etkinlik Mekanı

Reji, VIP ve Protokol toplantı ve etkinlikler için tercih edilmektedir.  Tecrübeli mutfak ve servis personeli ile bugüne kadar birçok devlet başkanı ve politikacı ve bürokrata hizmet veren ve ağırlayan Reji Etkinlik Mekanı ekibi en üst düzey konuklar için gerekli özel ve hassasiyet ile servis sunmaktadır.