Hakkımızda
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İstanbul’un en eşsiz lokasyonlarından birinde yer alan Reji Etkinlik Merkezi İstanbul’un en eşsiz davet, toplantı ve organizasyon mekanlarının başında yer alıyor.

Reji Etkinlik Merkezi, surlarla çevrelenen tarihi dokusuyla güncel teknolojik uygulamaları birleştirerek yaz ve kış mevsimlerinde kullanılabilen en özel mekanlardan birisi.

Reji Etkinlik Mekanı’nın benzersiz görsel atmosferinde konferans ve toplantılar, davet ve düğünler, şirket organizasyonları, parti ve kutlamalar, konserler gibi özel etkinliklerinize hafızalarda unutulmayacak bir imza atabilirsiniz.

Kalyon Turizm Grubu tarafından işletilen ve bir İstanbul klasiği olan Kalyon Hotel İstanbul ile aynı bahçe içerisinde 2008 yılında açılan Reji Etkinlik Merkezi, etrafından bulunan katlanır cam yapısı ve yerden ısıtma sistemi ile 12 ay boyunca toplantı, davet, düğün ve etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Tarihçe

Bizans ve Osmanlı imparatorluklarının eski başkenti olan İstanbul, bugün tarihi geçmişinden ve geleneklerinden aldığı değerleri modern bir hayat ile birlikte sunar.

Sultanahmet, tarihi yarımadanın merkezinde yer alır ve İstanbul’un en önemli tarihi ve turistik değerlerine ev sahipliği yapar. İstanbul’un en eski yerleşim merkezi olan tarihi yarımada tarihi surları ile çevrilidir. Kara tarafından başlayan tarihi surlar yarımadanın batı tarafından denize uzanır ve Marmara Deniz ile Boğaz’ın buluşmasına eşlik eder.

Adını, Osmanlı döneminde Fransız Reji idaresi tarafından kurulan tütün fabrikalarından alan Reji Etkinlik Merkezi, İstanbul’un tarihine tanıklık ve surlarına komşuluk eder.

Kalyon Turizm Grubu tarafından, bir İstanbul klasiği olan Kalyon Hotel İstanbul ile aynı bahçe içerisinde 2008 yılında açılan Reji Etkinlik Merkezi, etrafından bulunan katlanır cam yapısı ve yerden ısıtma sistemi ile 12 ay boyunca toplantı, davet, düğün ve etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.